Chirurgická ambulance

Spektrum činnosti je dosti široké – diagnostika a léčba chirurgie břicha, traumatologie v rozsahu ambulantní péče, různá vyšetření a výkony v rámci poraden – mammologické (onemocnění prsu), proktologické (hemoroidy apod.), cévní (varixy) atd. Na našem pracovišti máme ambulanci i operační sál, na kterém pak provádím operační výkony, které lze provádět v lokálním znecitlivění od odstranění různých útvarů kůže, podkoží i hlubších struktur, dále operace z oblasti chirurgie ruky (M. Dupuytren), zúžení šlachových obalů (tendovaginitis stenosans) – tzv. lupavé prsty nebo např. sy canalis carpi („karpální tunely“) za použití silných lupových brýlí (mikrochirurgicky).Mnohdy je třeba využít některé poznatky z plastické chirurgie při odstraňování větších útvarů a následné krytí chybějící tkáně kožními štěpy (autotransplantáty – např. Krause Wolf), event. posuny, vytvořením kožněpodkožních laloků z okolí (rot. laloky, Limberg apod.)

Spektrum výkonů jsem obohatil před lety i operacemi laserem – různé útvary kůže různé lokalizace (např. oblasti očních víček, ale také např. unguis incarnatus – zarůstající nehet se zánětlivým nehtovým lůžkem obtěžující mnohdy několik let…)

Dopoledne ordinuji bez objednávání klientů, v odpoledních hodinách provádím operační výkony většinou plánované (většinou do pozdních večerních hodin z důvodu většího počtu klientů).

Čtvrtky nejsem v ordinaci přítomen, jsem střídavě v nemocnici v Krnově a nemocnici v Bruntále, kde operuji klasickou a laparoskopickou metodou (např. křečové žíly, chirurgie břicha, oper. štítné žlázy a další).

Ordinační hodiny

 Pondělí 7:00 – 17:00
 Úterý 7:00 – 17:00
 Středa 7:00 – 16:30
 Čtvrtek operace v nemocnici
 Pátek 7:00 – 15:30

Každý den probíhají v odpoledních hodinách plánované operační výkony.

Adresa, kontakt

Budova polikliniky, vchod B, II. poschodí.
Náměstí Hrdinů
Krnov, 794 01
Telefon: 554 620 248
Mapa

Fotogalerie